Aktuálně

Konec školního roku - upravená otevírací doba

Úterý 29. 6. 2021: 9-18 hodin  /// Středa 30. 6. 2021: 7.30-18 hodin
Těšíme se na vaši návštěvu.
Květiny Petr Matuška.

Parfém MAGIC FLOWER

Spojení květin a ženy je pro mě něco výjimečného, ba dokonce cosi kouzelného. A proto mi toto dokonalé spojení bylo inspirací k vytvoření v pořadí již třetího dámského parfému s názvem MAGIC FLOWER.

více zde

DEN MATEK - změna otevírací doby

 Sobota 8. 5. 2021: 9-13 hod. // Neděle 9. 5. 2021: 9-14 hod. (den matek)

Volné místo v našem týmu

 Hledáme floristu/ku na HPP · provoz na směny nástup možný IHNED  Požadujeme: · praxi a vzdělání v oboru · loajalitu a schopnost pracovat v kolektivu pod vedením   Nabízíme: · zázemí zavedené...

více zde

VELIKONOCE 2021 - upravená otevírací doba

Pátek 2. 4. - úterý 6. 4. 2021 ZAVŘENO /
Otevřeno od středy 7. 4. 2021 9-18 hod.

Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen již 8. 3. 2021 (pondělí)
Významný svátek něžného pohlaví je téměř tu. Vyjádřete své díky a blahopřání ženě, která pro vás mnohé znamená! Darujte jí tak luxus a výjimečnost, kterou si zaslouží. Těšíme se na vás, Květiny Petr Matuška.

Nouzový stav - prodejna otevřena

Vzhledem k současné situaci bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že naše prodejna zůstává s vyjímkou otevřena. Jsme tu pro vás v běžné otevírací době, samozřejmě za přísných hygienických opatření. Chráníme tak sebe i vás. Věříme, že i v této přetěžké době nám zachováte svoji přízeň! 
 
Pro aktuální informace sledujte náš instagram a facebook. 
S úctou Petr Matuška.

Připravujeme jarní kolekci 2021

 Již brzy se můžete těšit na zbrusu novou kolekci plnou jarních květin a motivů probouzející se přírody. Nechte se unést krásou a jedinečností přicházejícího jara!

Otevírací doba - sv. Valentýn

Sobota 13. 2. 2021  /  9-14 hodin   ///   Neděle 14. 2. 2021  /  9-14 hodin - sv. Valentýn

 

Zimní kolekce 2021

S úvodem do nového roku 2021 jsme pro vás s radostí a láskou k našemu řemeslu připravili novou zimní kolekci. Vykročte společně s námi optimisticky a plní energie do nového roku, který bude plný květin, vůní a originálních dekorů pod taktovkou Petra Matušky. Projasněte si zimní dny luxusní kyticí, dekorací nebo jen květy do vázy. Připraveny jsou pro vás také dekorace v zimních tónech pro váš interiér i exteriér, luxusní flowerboxy, designové vázy a keramika, či výběrové řezané květy a hrnkové rostliny v TOP kvalitě! Květiny jsou pro nás umění v luxusním podání, Květiny Petr Matuška.