Aktuálně

hledáme Floristu/ku

VOLNÉ MÍSTO V NAŠEM TÝMU    Hledáme floristu/ku na HPP - provoz na směny nástup možný IHNED   Požadujeme: · praxi a vzdělání v oboru · loajalitu a schopnost pracovat v kolektivu pod vedením   Nabízíme: ·...

více zde

Sv. Valentýn

 Sv. Valentýn - pondělí 14. 2. 2022 / 9 - 18 hodin

Vánoční otevírací doba

22. 12. 2021 (středa) 9–18 hodin   ///   23. 12. 2021 – 11. 1. 2022 ZAVŘENO!

Otevřeno od 12. 1. 2022 od 9 do 18 hodin

PF 2022

Děkujeme všem našim zákazníkům za věrnost a projevené uznání značky Květiny Petr Matuška a přejeme Vám mnoho úspěchů v roce 2022.
Květiny Petr Matuška.

Vánoční kolekce 2021

S radostí jsme pro vás připravili a uvedli do prodeje tolik očekávanou novou vánoční kolekci “Luxusní Vánoce v Brně 2021“ s přívlastkem “GOLDEN STAR“ Připraven je pro vás široký výběr luxusních adventních věnců, které pro vás jako vždy osobně připravuje Petr Matuška. Součástí kolekce jsou i nové ručně zdobené skleněné ozdoby, které jsou vyrobeny a připraveny exkluzivně pro naši prodejnu. Dále také výběr z luxusních umělých či vypichovaných vánočních stromů, stolních či závěsných dekorací jak pro váš interiér tak exteriér v osobitém designu Květiny Petr Matuška.
Těšíme se na vaši návštěvu, Květiny Petr Matuška.

více zde

Vánoční stromky

Dopřejte si opravdový vánoční luxus, v podobě exkluzivních vánočních stromů v designu "by Matuška" pro Váš soukromý interiér či firmu. Připravíme Vám Váš vysněný vánoční strom "na klíč" - zajistíme strom - luxusní umělé stromy či řezaná normandská jedle, unikátní skleněné ozdoby a současný design!

více zde

Luxusní adventní dárek

Obdarujte prostřednictvím našeho luxusního adventního věnce své blízké, obchodní partnery či zaměstance ve firmě. Darujete tak nevšední zážitek z luxusního floristického skvostu z rukou Petra Matušky. Svůj adventní věnec si můžete vybrat z široké nabídky na prodejně nebo na našem eshopu http://www.kvetinymatuska.cz/cz/eshop/.

Vybraný věnec Vám i originálně zabalíme do našich dárkových krabic speciálně vyrobených pro balení adventních věnců v designu made in matuška.

Zažijte tak "luxusní vánoce v Brně" i Vy.

více zde

SOBOTA 6. 11. - PRODEJNA UZAVŘENA

Oznamujeme, že v sobotu 6. 11. 2021 bude naše prodejna uzavřena z důvodu instalace vánoční kolekce. ?Budeme vám opět plně k dispozici 8. 11. 2021 v čase od 9 do 18 hodin.
Děkujeme za pochopení.

Dušičková vazba - eshop

Výběr top produktů nové kolekce "Dušičková vazba 2021" nyní k dispozici na eshopu.

Státní svátek - prodejna uzavřena

Oznamujeme, že v úterý 28. 9. 2021 bude naše prodejna uzavřena. 

Budeme se na vás těšit od středy 29. 9. 2021.
Tým Květiny Petr Matuška.