Aktuálně

Luxusní adventní dárek

Obdarujte prostřednictvím našeho luxusního adventního věnce své blízké, obchodní partnery či zaměstance ve firmě. Darujete tak nevšední zážitek z luxusního floristického skvostu z rukou Petra Matušky. Svůj adventní věnec si můžete vybrat z široké nabídky na prodejně nebo na našem eshopu http://www.kvetinymatuska.cz/cz/eshop/.

Vybraný věnec Vám i originálně zabalíme do našich dárkových krabic speciálně vyrobených pro balení adventních věnců v designu made in matuška.

Zažijte tak "luxusní vánoce v Brně" i Vy.

více zde

Luxusní Vánoce v Brně - PASTEL MAGIC 2020

S radostí jsme pro Vás uvedli do prodeje již tolik očekávanou vánoční kolekci “Luxusní Vánoce v Brně - PASTEL MAGIC 2020". Připraven je pro Vás široký výběr luxusních adventních věnců, které pro Vás jako vždy připravuje osobně Petr Matuška. Součástí kolekce jsou i nové, ručně zdobené exkluzivní skleněné ozdoby - koule, ptáčci, labutě..., to vše v nových trendy kompozicích, luxusní umělé či designové proutěné vánoční stromy a pestrý výběr dekorací pro Váš vánoční dekor interiéru i exteriéru v osobitém designu "by Petr Matuška".
Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že pro Vás bude kouzelným zážitkem. Květiny Petr Matuška

více zde

Prodejna otevřena

V novém roce jsme pro vás od 8. 1. 2021 otevřeli naši prodejnu s novou zimní kolekcí. Budeme se těšit na vaši návštěvu, Květiny Petr Matuška.

PF 2021

 Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
Tým Květiny Petr Matuška.

Státní svátek - prodejna otevřena

Oznamujeme, že ve středu 28. 10. 2020 bude naše prodejna otevřena od 9 do 13 hodin. 

Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Tým Květiny Petr Matuška.

Nouzový stav - prodejna otevřena

Vzhledem k současné situaci bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že naše prodejna zůstává s vyjímkou prozatím otevřena. Pokud však jako každý rok toužíte po originální dekoraci k uctění památky zesnulých, neváhejte s jejím výběrem a koupí. Situace kolem epidemie COVID-19 se mění každým dnem a nevíme, co nás bude čekat v budoucích dnech.

Prozatím jsme tu pro vás v běžné otevírací době, samozřejmě za přísných hygienických opatření. Chráníme tak sebe i vás. Věříme, že i v této přetěžké době nám zachováte svoji přízeň! Nakupovat můžete i na našem e-shopu: www.kvetinymatuska.cz/eshop/

Pro aktuální informace sledujte náš instagram a facebook.
S úctou Petr Matuška.

Spuštění e-shopu - dušičková vazba

Právě dnes jsme pro vás uvedli do prodeje očekávanou kolekci dušičkové vazby pro letošní sezónu 2020! Současně byl také spuštěn e-shop pro váš pohodlný nákup z domova. Na e-shopu naleznete TOP výběr z našich produktů,...

více zde

Dušičková vazba 2020

Již od pondělí 19. 10. 2020 bude v prodeji kompletní sortiment na dušičkovou vazbu pro tuto sezónu. Současně bude spuštěn i e-shop s výběrem dekorů pro váš pohodlný nákup z domova.

Květiny Petr Matuška

Podzimní kolekce 2020

Právě nyní je pro vás připravena nová podzimní kolekce 2020, která je již kompletní. Připravili jsme pro vás exkluzivní výběrové květiny a rostliny, luxusní dekorace pro váš interiér či exteriér v osobitém designu pod taktovkou Petra Matušky. Kolekce obsahuje nové designové vázy Leonardo, Broste a také nové vůně bytových parfémů pro podzimní sezónu. Nemohou chybět ani podzimní plody a květenství luxusních hortenzií v rozmanité škále barev. To vše a ještě mnohem více právě v prodeji. Přejeme krásné babí léto plné květů a dekorací. Jsme tu pro vás. Květiny Petr Matuška.

více zde

PRÁVĚ V PRODEJI

Originální dekorace, luxusní kytice a pestrý sortiment letních květin, exteriérových a interiérových dekorací pro tu pravou letní atmosféru. Vykročte společně s námi vstříc letní náladě! LETNÍ KOLEKCE 2020 právě...

více zde