O firmě

Petr Matuška, zakladatel firmy, začal působit v tomto oboru již v roce 2002. V počátku své odborné kariéry floristy působí jako soutěžící na floristických soutěžích, později - již jako lektor odborných seminářů a květinových show. 

Po získání titulu "Mistr florista ČR" se stává uznávanou špičkou na poli floristiky a floristického designu. Pod odborným vedením společně i s manželkou Hanou Matuškovou funguje prodejna v Brně - Žabovřeskách již od roku 2004. Prioritou je precizní floristická práce na vysoké úrovni, vždy v originálním pojetí s důrazem na detail. 

V roce 2004 se stal Petr Matuška také autorem knihy Aranžování květin, která vyšla u nakladatelství Computer Press a.s. v několikatisicovém nákladu. Kniha je určena nejen odborníkům, ale i široké veřejnosti se zájmem o floristiku. 

V současné době nabízí designově pojatý showroom prodejny široký výběr z nejkvalitnějších řezaných květin na trhu, luxusní floristické a designové doplňky, výběrové hrnkové rostliny a floristické dekorace pro interiér či exteriér. Vše připravováno do limitovaných kolekcí dle současných floristických a designových trendů, střídajících se v showroomu prodejny v pravidelných intervalech v průběhu roku.

V dubnu 2024 převzala péči a přípravu nabídky showroomu prodejny do svých rukou Hana Matušková.

Celý tým prodejny se řídí mottem: "Květiny jsou pro nás umění v luxusním podání".