zpět

Luxusní přízdoba jednoho květu + proměna běžné kytice v luxusní ve stylu by Petr Matuška

floristický workshop by Petr Matuška

Workshop vhodný pro floristy profesionály, personál květinových podniků, floristy jednotlivce či floristy amatéry - pokročilí, kteří absolvovali základy floristiky.

Úvodem jsem pro vás osobně připravil shrnutí tématu a inspirativní luxusní přízdoby jednoho květu a proměny běžných kytic v luxusní kytice ve stylu by Petr Matuška předváděcí formou:

  • společně probereme problematiku, kompozice, techniky příprav luxusních přízdob jednoho květu, jednodruhových kytic, solitérů či proměn běžných kytic v luxusní kytice ve stylu by Petr Matuška ...také jejich finální design, kalkulace a konečný prodej zákazníkovi,
  • výběr vhodných květů, rostlin a doplňků pro luxusní přízdobu jednoho květu a proměny běžných kytic na kytice luxusní v designu by Petr Matuška, jejich trvanlivost, kombinování či pomocné - dekorační materiály,
  • jednotlivé typy luxusních přízdob jednoho květu a proměn běžné kytice na kytici luxusní ve stylu by Petr Matuška,
  • zdokonalíte se v komponování, dekoraci a vazbě luxusních přízdob jednoho květu + v proměnách běžných kytic na kytice luxusní v designu by Petr Matuška,
  • sami si připravíte několik typů luxusních přízdob jednoho květu a vyzkoušíte si proměnu běžné kytice v luxusní kytici ve stylu by Petr Matuška,
  • a co je také důležité - samotná prezentace a finální design luxusních přízdob jednoho květu a proměn běžných kytic na kytice luxusní ve stylu by Petr Matuška.
Termín: neděle 02.06.2024 (9.00 – 18.15 hod)
Počet účastníků: max. 20 osob
Místo konání: Hotel Fontána, Kníničky 814, 635 00 Brno (mapa)
Občerstvení: oběd a nápoje po celou dobu workshopu v ceně
Cena: 7.950 Kč / 1 osoba REZERVOVAT

Časový harmonogram:

9.00 hod Zahájení workshopu.
9:00 – 10.30 hod Inspirativní /dopolední / část workshopu - seznámení s tématem, textové podklady, praktické ukázky a inspirativní práce Petra Matušky, případná diskuze k tématu.
10.30 – 12:00 hod Seznámení se s pracovním materiálem a květinami, rozpracování prvního vlastního projektu uchazeče.
12:00 – 13:00 hod Obědová pauza / oběd + nápoje v ceně workshopu - zajišťuje Fontána Hotel / u dobré kávy můžeme společně probrat všechny floristické témata.
13.00 – 14.30 hod Dokončení prvního pracovního projektu a druhý pracovní projekt uchazeče + případná diskuze.
14.30 – 16.00 hod Třetí pracovní projekt uchazeče, připomínky či dotazy k tématu, případná diskuze.
16.00 – 17.00 hod Individuální porada, praktické připomínky či rady každému uchazeči.
17.00 – 18.00 hod Závěrečné vyhodnocení jednotlivých floristických výtvorů ,diskuze.
18.00 – 18.15 hod Workshop zakončen předáním certifikátů o absolvování workshopu.

Po celou dobu workshopu vám budu k dispozici osobně (Petr Matuška) a můžete tak konzultovat své připomínky či pracovní dotazy atd… Veškeré hotové dekorace, kytice a pracovní výsledky uchazečů jsou po skončení jejich majetkem a odnáší si je společně s certifikátem domů! Pracovní nářadí a zástěra vám budou po celou dobu workshopu k dispozici od pořadatele.

Již nyní se nesmírně těším na každého uchazeče, který bude mít zájem se pod mým vedením zdokonalit ve floristice a také na naše osobní setkání a společnou práci a příjemně strávenou neděli plnou květin a dekorací.

Se srdečným pozdravem
Petr Matuška

Luxusní přízdoba jednoho květu + proměna běžné kytice v luxusní ve stylu by Petr Matuška

02.06.2024

(volná místa: 17/20)

REZERVOVAT MÍSTO

CELKOVÁ CENA: 7.950 Kč

3.000 Kč zálohová faktura při objednání semináře, 4.950 Kč doplatek 30 dnů před konáním semináře na základě vystavené faktury

Mám dárkový poukaz.

Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně se tímto přihlašuji na zvolený termín. (Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme fakturu. Pro závaznou rezervaci je nutné ji uhradit do 3 dnů od doručení.)

Máte dotaz?

+420 731 392 113 (pořadatel Petr Matuška)

+420 731 024 837 (prodejna Květiny Petr Matuška)

strelitzia@post.cz