zpět

Design, marketing a obchodní strategie moderní floristické prodejny by Petr Matuška ... aneb prodejna pod mým vedením

floristický workshop by Petr Matuška

Workshop vhodný pro floristy - profesionály, majitele a personál květinových podniků či floristy - jednotlivce, kteří teprve zvažují otevření vlastní prodejny.

Úvodem jsem pro vás osobně připravil podrobný koncept tématu design, marketing a obchodní strategie moderní floristické prodejny by Petr Matuška ...aneb prodejna pod mým vedením, názorné ukázky úpravy pro finální design výrobků a květin, dekorace výlohy prodejny, dekorace exteriéru prodejny a spoustu marketingových tipů z mé 20.leté praxe úspěšného vedení brněnského - vyhlášeného luxusního květinářství KVĚTINY PETR MATUŠKA:

  • společně probereme obsáhlou problematiku designu a marketingu floristické prodejny, jednotlivé kompoziční prvky, tipy na finální design v interiéru, displej s řezanými květinami, dekoraci luxusní výlohy prodejny a typy na design venkovní expozice prodejny ve stylu KVĚTINY PETR MATUŠKA,
  • výběr vhodných doplňků interiéru a exteriéru, tipy pro displej řezaných květin, marketingové rady a spousta osobních typů a zkušeností z 20. leté praxe,
  • společně připravíme luxusní dekoraci výlohy, ukázku finálního designu v prodejně či dokonalý displej s řezanými květinami / dekorace, které vyrobíte pro společnou expozici si odnesete domů :-)
  • zdokonalíte se v komponování celého konceptu designu moderní floristické jednotky, v dekorování výlohy či sestavování designu venkovní expozice před prodejnou, v péči o řezané květiny a hotové kytice
  • nesmírně rád se s vámi podělím o užitečné tipy, rady a náměty z mé bohaté 20.leté praxe provozování úspěšné značky na floristickém trhu "KVĚTINY PETR MATUŠKA".
Termín: neděle 19.05.2024 (9.00 – 18.15 hod)
Počet účastníků: max. 20 osob
Místo konání: Hotel Fontána, Kníničky 814, 635 00 Brno (mapa)
Občerstvení: oběd a nápoje po celou dobu workshopu v ceně
Cena: 7.950 Kč / 1 osoba REZERVOVAT

Časový harmonogram:

9.00 hod Zahájení workshopu.
9:00 – 10.30 hod Inspirativní /dopolední / část workshopu - seznámení s tématem, textové podklady, praktické ukázky a inspirativní práce Petra Matušky, případná diskuze k tématu.
10.30 – 12:00 hod Seznámení se s pracovním materiálem a květinami, rozpracování prvního vlastního projektu uchazeče.
12:00 – 13:00 hod Obědová pauza / oběd + nápoje v ceně workshopu - zajišťuje Fontána Hotel / u dobré kávy můžeme společně probrat všechny floristické témata.
13.00 – 14.30 hod Dokončení prvního pracovního projektu a druhý pracovní projekt uchazeče + případná diskuze.
14.30 – 16.00 hod Třetí pracovní projekt uchazeče, připomínky či dotazy k tématu, případná diskuze.
16.00 – 17.00 hod Individuální porada, praktické připomínky či rady každému uchazeči.
17.00 – 18.00 hod Závěrečné vyhodnocení jednotlivých floristických výtvorů ,diskuze.
18.00 – 18.15 hod Workshop zakončen předáním certifikátů o absolvování workshopu.

Po celou dobu workshopu vám budu k dispozici osobně (Petr Matuška) a můžete tak konzultovat své připomínky či pracovní dotazy atd… Veškeré hotové dekorace, kytice a pracovní výsledky uchazečů jsou po skončení jejich majetkem a odnáší si je společně s certifikátem domů! Pracovní nářadí a zástěra vám budou po celou dobu workshopu k dispozici od pořadatele.

Již nyní se nesmírně těším na každého uchazeče, který bude mít zájem se pod mým vedením zdokonalit ve floristice a také na naše osobní setkání a společnou práci a příjemně strávenou neděli plnou květin a dekorací.

Se srdečným pozdravem
Petr Matuška

Design, marketing a obchodní strategie moderní floristické prodejny by Petr Matuška ... aneb prodejna pod mým vedením

19.05.2024

(volná místa: 5/20)

TERMÍN JIŽ PROBĚHL

CELKOVÁ CENA: 7.950 Kč

3.000 Kč zálohová faktura při objednání semináře, 4.950 Kč doplatek 30 dnů před konáním semináře na základě vystavené faktury

Mám dárkový poukaz.

Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně se tímto přihlašuji na zvolený termín. (Po odeslání formuláře vám co nejdříve zašleme fakturu. Pro závaznou rezervaci je nutné ji uhradit do 3 dnů od doručení.)

Máte dotaz?

+420 731 392 113 (pořadatel Petr Matuška)

+420 731 024 837 (prodejna Květiny Petr Matuška)

strelitzia@post.cz