Aktuálně

Řezané květiny pro Váš interiér

Široký sortiment exkluzivních řezaných květin pro zimní sezónu je pro Vás připraven od 8. 1. 2018. Náš ochotný personál Vám s radostí připraví luxusní kytici,                  či...

více zde

PF 2018

Děkujeme všem našim zákazníkům za věrnost a projevené uznání značky Květiny Petr Matuška a přejeme Vám mnoho úspěchů v roce 2018. V novém roce se na Vás budeme těšit se zimní kolekcí od 8. 1. 2018. Team Květiny Petr Matuška.

více zde

Dárkový poukaz

Potěšte své blízké na Vánoce dárkovým poukazem na odběr zboží v naší prodejně. Připraveny jsou pro vás poukazy na různé částky nebo je možné vystavit dle vašeho přání. Rozdávejte radost a potěšení v designu...

více zde

VÁNOČNÍ OZDOBA

Vánoční ozdoba "MADE IN MATUŠKA" 2017

Již sedmým rokem jsme pro Vás připravili originální vánoční baňku s designem "KVĚTINY PETR MATUŠKA". Limitovaná edice je k zakoupení na prodejně.

Rozšiřte svojí sbírku ozdob!

TEAM KVĚTINY PETR MATUŠKA

Vánoce 2017

Aktuálně pro Vás s radostí připravujeme luxusní Vánoční kolekci 2017. Čekají Vás luxusní adventní věnce vyráběné výhradně Petrem Matuškou, nové sady luxusních skleněných vánočních ozdob, luxusní vánoční stromy, vánoční dekorace pro Váš interiér i exteriér a mnoho dalšího.
Vánoční kolekce pro Vás bude připravena již od pondělí 6. 11. 2017.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, jsme tu pro Vás!
Team Květiny Petr Matuška

 V sobotu 28. 10. 2017  pro Vás budeme mít vyjímečně otevřenou prodejnu od 8 do 13 hodin. Vybírat můžete z velkého výběru dušičkových vazeb, připravených k blížícímu se svátku zesnulých. 

E-shop dušičkové dekorace

Připravili jsme pro Vás nejširší výběr dušičkových dekorací a věnců v  Brně k uctění památky zesnulých. Čekají Vás jak tradiční dekorace a  věnce, tak i luxusní smuteční dekorace v designu made in Matuška.
Letos je sortiment opět rozšířen o nové dekorace. Objednávat můžete i  online na našem eshopu. 

Dušičkové dekorace

Pilně pro Vás připravujeme nejširší výběr dušičkových dekorací a věnců v Brně k uctění památky zesnulých. Čekají Vás jak tradiční dekorace a věnce, tak i luxusní smuteční dekorace v designu made in Matuška.
Letos je sortiment opět rozšířen o nové dekorace.

Podzimní interiérové parfémy

Podzim je období plné nejen pestrých barev, ale i vůní. Proto jsme pro Vás doplnili naši kolekci bytových parfémů o nové vůně. Vybrat si můžete ze 4 nových vůní, které jsou k dispozici na prodejně. Celkem na Vás čeká 16...

více zde

Nostalgické hortenzie

Exkluzivně jsme pro Vás do prodeje zařadili výbrané luxusní odrůdy řezaných hortenzií v poutavých tónech podzimu. Nechte se strhnout společně s námi nostalgickým kouzlem této překrásné květiny ve špičkové kvalitě...

více zde