Aktuálně

DEN MATEK - změna otevírací doby

 Sobota 8. 5. 2021: 9-13 hod. // Neděle 9. 5. 2021: 9-14 hod. (den matek)

Volné místo v našem týmu

 Hledáme floristu/ku na HPP · provoz na směny nástup možný IHNED  Požadujeme: · praxi a vzdělání v oboru · loajalitu a schopnost pracovat v kolektivu pod vedením   Nabízíme: · zázemí zavedené...

více zde

VELIKONOCE 2021 - upravená otevírací doba

Pátek 2. 4. - úterý 6. 4. 2021 ZAVŘENO /
Otevřeno od středy 7. 4. 2021 9-18 hod.

Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen již 8. 3. 2021 (pondělí)
Významný svátek něžného pohlaví je téměř tu. Vyjádřete své díky a blahopřání ženě, která pro vás mnohé znamená! Darujte jí tak luxus a výjimečnost, kterou si zaslouží. Těšíme se na vás, Květiny Petr Matuška.

Nouzový stav - prodejna otevřena

Vzhledem k současné situaci bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že naše prodejna zůstává s vyjímkou otevřena. Jsme tu pro vás v běžné otevírací době, samozřejmě za přísných hygienických opatření. Chráníme tak sebe i vás. Věříme, že i v této přetěžké době nám zachováte svoji přízeň! 
 
Pro aktuální informace sledujte náš instagram a facebook. 
S úctou Petr Matuška.

Připravujeme jarní kolekci 2021

 Již brzy se můžete těšit na zbrusu novou kolekci plnou jarních květin a motivů probouzející se přírody. Nechte se unést krásou a jedinečností přicházejícího jara!

Otevírací doba - sv. Valentýn

Sobota 13. 2. 2021  /  9-14 hodin   ///   Neděle 14. 2. 2021  /  9-14 hodin - sv. Valentýn

 

Zimní kolekce 2021

S úvodem do nového roku 2021 jsme pro vás s radostí a láskou k našemu řemeslu připravili novou zimní kolekci. Vykročte společně s námi optimisticky a plní energie do nového roku, který bude plný květin, vůní a originálních dekorů pod taktovkou Petra Matušky. Projasněte si zimní dny luxusní kyticí, dekorací nebo jen květy do vázy. Připraveny jsou pro vás také dekorace v zimních tónech pro váš interiér i exteriér, luxusní flowerboxy, designové vázy a keramika, či výběrové řezané květy a hrnkové rostliny v TOP kvalitě! Květiny jsou pro nás umění v luxusním podání, Květiny Petr Matuška.

Vánoční stromky

Dopřejte si opravdový vánoční luxus, v podobě exkluzivních vánočních stromů v designu "by Matuška" pro Váš soukromý interiér či firmu.

Připravíme Vám Váš vysněný vánoční strom "na klíč" - zajistíme strom - luxusní umělé stromy či řezaná normandská jedle, unikátní skleněné ozdoby a současný design!

více zde

Luxusní adventní dárek

Obdarujte prostřednictvím našeho luxusního adventního věnce své blízké, obchodní partnery či zaměstance ve firmě. Darujete tak nevšední zážitek z luxusního floristického skvostu z rukou Petra Matušky. Svůj adventní věnec si můžete vybrat z široké nabídky na prodejně nebo na našem eshopu http://www.kvetinymatuska.cz/cz/eshop/.

Vybraný věnec Vám i originálně zabalíme do našich dárkových krabic speciálně vyrobených pro balení adventních věnců v designu made in matuška.

Zažijte tak "luxusní vánoce v Brně" i Vy.

více zde