Aktuálně

PF 2022

Děkujeme všem našim zákazníkům za věrnost a projevené uznání značky Květiny Petr Matuška a přejeme Vám mnoho úspěchů v roce 2022.
Květiny Petr Matuška.

Vánoční kolekce 2021

S radostí jsme pro vás připravili a uvedli do prodeje tolik očekávanou novou vánoční kolekci “Luxusní Vánoce v Brně 2021“ s přívlastkem “GOLDEN STAR“ Připraven je pro vás široký výběr luxusních adventních věnců, které pro vás jako vždy osobně připravuje Petr Matuška. Součástí kolekce jsou i nové ručně zdobené skleněné ozdoby, které jsou vyrobeny a připraveny exkluzivně pro naši prodejnu. Dále také výběr z luxusních umělých či vypichovaných vánočních stromů, stolních či závěsných dekorací jak pro váš interiér tak exteriér v osobitém designu Květiny Petr Matuška.
Těšíme se na vaši návštěvu, Květiny Petr Matuška.

více zde

Vánoční stromky

Dopřejte si opravdový vánoční luxus, v podobě exkluzivních vánočních stromů v designu "by Matuška" pro Váš soukromý interiér či firmu. Připravíme Vám Váš vysněný vánoční strom "na klíč" - zajistíme strom - luxusní umělé stromy či řezaná normandská jedle, unikátní skleněné ozdoby a současný design!

více zde

Luxusní adventní dárek

Obdarujte prostřednictvím našeho luxusního adventního věnce své blízké, obchodní partnery či zaměstance ve firmě. Darujete tak nevšední zážitek z luxusního floristického skvostu z rukou Petra Matušky. Svůj adventní věnec si můžete vybrat z široké nabídky na prodejně nebo na našem eshopu http://www.kvetinymatuska.cz/cz/eshop/.

Vybraný věnec Vám i originálně zabalíme do našich dárkových krabic speciálně vyrobených pro balení adventních věnců v designu made in matuška.

Zažijte tak "luxusní vánoce v Brně" i Vy.

více zde

SOBOTA 6. 11. - PRODEJNA UZAVŘENA

Oznamujeme, že v sobotu 6. 11. 2021 bude naše prodejna uzavřena z důvodu instalace vánoční kolekce. ?Budeme vám opět plně k dispozici 8. 11. 2021 v čase od 9 do 18 hodin.
Děkujeme za pochopení.

Dušičková vazba - eshop

Výběr top produktů nové kolekce "Dušičková vazba 2021" nyní k dispozici na eshopu.

Státní svátek - prodejna uzavřena

Oznamujeme, že v úterý 28. 9. 2021 bude naše prodejna uzavřena. 

Budeme se na vás těšit od středy 29. 9. 2021.
Tým Květiny Petr Matuška.

Podzimní kolekce 2021

 S láskou k naší milované práci floristů jsme pro vás připravili poutavou a jedinečnou podzimní kolekci 2021! Kolekce je plná současných trendy barev a kombinací materiálů pro letošní podzimní sezónu. Zvláštní důraz klademe na exkluzivitu a luxus provedené práce a výběr květů a rostlin. 

Čeká na vás jen to nej, co můžeme nabídnout - luxusní podzimní věnce a dekorace, sesazované kompozice, podzimní plody, designové vázy a doplňky či výběrové květy a hrnkové rostliny v bohaté a jedinečné expozici před naší prodejnou!

To vše a mnohem více v osobitém designu a pod výhradní taktovkou Petra Matušky!
Těšíme se na vás, Květiny Petr Matuška.

Konec školního roku - upravená otevírací doba

Úterý 29. 6. 2021: 9-18 hodin  /// Středa 30. 6. 2021: 7.30-18 hodin
Těšíme se na vaši návštěvu.
Květiny Petr Matuška.

Parfém MAGIC FLOWER

Spojení květin a ženy je pro mě něco výjimečného, ba dokonce cosi kouzelného. A proto mi toto dokonalé spojení bylo inspirací k vytvoření v pořadí již třetího dámského parfému s názvem MAGIC FLOWER.

více zde