Aktuálně

Podzimní kolekce 2021

 S láskou k naší milované práci floristů jsme pro vás připravili poutavou a jedinečnou podzimní kolekci 2021! Kolekce je plná současných trendy barev a kombinací materiálů pro letošní podzimní sezónu. Zvláštní důraz klademe na exkluzivitu a luxus provedené práce a výběr květů a rostlin. 

Čeká na vás jen to nej, co můžeme nabídnout - luxusní podzimní věnce a dekorace, sesazované kompozice, podzimní plody, designové vázy a doplňky či výběrové květy a hrnkové rostliny v bohaté a jedinečné expozici před naší prodejnou!

To vše a mnohem více v osobitém designu a pod výhradní taktovkou Petra Matušky!
Těšíme se na vás, Květiny Petr Matuška.

Konec školního roku - upravená otevírací doba

Úterý 29. 6. 2021: 9-18 hodin  /// Středa 30. 6. 2021: 7.30-18 hodin
Těšíme se na vaši návštěvu.
Květiny Petr Matuška.

Parfém MAGIC FLOWER

Spojení květin a ženy je pro mě něco výjimečného, ba dokonce cosi kouzelného. A proto mi toto dokonalé spojení bylo inspirací k vytvoření v pořadí již třetího dámského parfému s názvem MAGIC FLOWER.

více zde

DEN MATEK - změna otevírací doby

 Sobota 8. 5. 2021: 9-13 hod. // Neděle 9. 5. 2021: 9-14 hod. (den matek)

Volné místo v našem týmu

 Hledáme floristu/ku na HPP · provoz na směny nástup možný IHNED  Požadujeme: · praxi a vzdělání v oboru · loajalitu a schopnost pracovat v kolektivu pod vedením   Nabízíme: · zázemí zavedené...

více zde

VELIKONOCE 2021 - upravená otevírací doba

Pátek 2. 4. - úterý 6. 4. 2021 ZAVŘENO /
Otevřeno od středy 7. 4. 2021 9-18 hod.

Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen již 8. 3. 2021 (pondělí)
Významný svátek něžného pohlaví je téměř tu. Vyjádřete své díky a blahopřání ženě, která pro vás mnohé znamená! Darujte jí tak luxus a výjimečnost, kterou si zaslouží. Těšíme se na vás, Květiny Petr Matuška.

Nouzový stav - prodejna otevřena

Vzhledem k současné situaci bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že naše prodejna zůstává s vyjímkou otevřena. Jsme tu pro vás v běžné otevírací době, samozřejmě za přísných hygienických opatření. Chráníme tak sebe i vás. Věříme, že i v této přetěžké době nám zachováte svoji přízeň! 
 
Pro aktuální informace sledujte náš instagram a facebook. 
S úctou Petr Matuška.

Připravujeme jarní kolekci 2021

 Již brzy se můžete těšit na zbrusu novou kolekci plnou jarních květin a motivů probouzející se přírody. Nechte se unést krásou a jedinečností přicházejícího jara!

Otevírací doba - sv. Valentýn

Sobota 13. 2. 2021  /  9-14 hodin   ///   Neděle 14. 2. 2021  /  9-14 hodin - sv. Valentýn